Як отримати лікарняний та рецепт дистанційно в Україні

Щасливе
13.04.2024  15:00

У сучасному цифровому світі технології дозволяють забезпечити медичну допомогу навіть без виходу з дому. Українське Міністерство охорони здоров’я активно розвиває систему телемедицини, яка дозволяє громадянам отримувати лікарняний та електронні рецепти дистанційно.

Як отримати лікарняний дистанційно:

Перший крок – звернутися до лікаря за допомогою телефону, інтернет-телефонії або телемедичних засобів зв’язку. Лікар на підставі отриманих даних сформує медичний висновок про тимчасову непрацездатність, який стане електронним документом в системі охорони здоров’я.

Після цього вам прийде смс-повідомлення з номером медичного висновку тимчасової непрацездатності (МВТН) від електронної системи охорони здоров’я. Цей документ автоматично потрапить до Електронного реєстру листків непрацездатності, який веде Пенсійний фонд.

Через деякий час від Пенсійного фонду прийде смс з номером лікарняного. Це означає, що все оформлено успішно. Подайте цей номер до роботодавця – він зможе переглянути ваш листок непрацездатності на вебпорталі Пенсійного фонду.

Якщо потрібно продовжити лікарняний на понад 5 днів, обов’язково з’явіться на особистий прийом до лікаря.

переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *