Як передати показники на воду через мобільний додаток?

Щасливе
31.05.2024  14:00

Сьогодні, 31 травня, є останнім днем для передачі показників лічильників води. «Рівнеоблводоканал» нагадує своїм клієнтам про зручний спосіб виконання цієї процедури за допомогою нового мобільного додатку.

Новий додаток «Рівнеоблводоканал» доступний для завантаження на платформах Android та iOS. Завантажити його можна через App Store та Google Play, або ж скориставшись QR-кодом, розміщеним на офіційному сайті компанії.

Застосунок дозволяє користувачам легко реєструватися, додавати свої особові рахунки, передавати показники лічильників, перевіряти баланс та оплачувати послуги водопостачання і водовідведення. Серед інших функцій — подання заявок на обслуговування водопровідних систем, отримання сповіщень про перерви в подачі води та перегляд історії споживання води.

Крім того, у додатку можна отримати актуальну інформацію про тарифи та швидко зв’язатися з комунальною службою для надання додаткової інформації чи підтримки.

Програма вже отримала позитивні відгуки від перших користувачів, які відзначають її зручність та функціональність.

«Ми завжди прагнемо покращити взаємодію зі споживачами, навіть у цей непростий час», — зазначили представники «Рівнеоблводоканал».

Для отримання податкової знижки громадяни можуть скористатись мобільним застосунком «Моя податкова»

За детальнішою інформацією та для здійснення оплати послуг відвідайте сайт [Рівнеоблводоканал

переглядів: 62


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *