Як перереєструвати транспортний засіб

Щасливе
02.04.2024  11:00

Серед автовласників спостерігається попит на встановлення газобалонного обладнання. З початку цього року 86 осіб переобладнали свої автівки та перереєстрували транспортні засоби після встановлення ГБО у сервісних центрах МВС Рівненщини, а по Україні ця цифра з початку 2024 року становить 4437 осіб.

Сервісні центри МВС в Рівненській області нагадують водіям, які вирішили переобладнати свої автівки, процедуру оформлення транспортного засобу. Після здійснення переобладнання авто у 10-денний термін власнику необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС та перереєструвати свій транспортний засіб.

Автовласник має надати такі документи:

паспорт громадянина України;

ідентифікаційний номер;

наявне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

акт приймання-передачі авто;

свідоцтво про погодження конструкцій;

сертифікат відповідності.

Рівненщина: поліція склала адмінпротоколи за алкогольне сп’яніння

Після здійснення перереєстрації транспортного засобу власник отримує нове свідоцтво про реєстрацію автомобіля із зазначенням певного виду палива.

Також звертаємо увагу, що наразі експертне дослідження не є обов’язковим. Відповідно, під час здійснення перереєстрації транспортного засобу, наявність автомобіля в сервісному центрі МВС не є обов’язковою. Експертне дослідження проводиться за бажанням власника транспортного засобу.

Детальніша інформація щодо перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО розміщена на сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області.

Нагадуємо, що надання послуг у сервісних центрах МВС відбувається за талонами електронної черги. Запис можна здійснити онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС скориставшись функціоналом Е-ЗАПИС. Також талон на перереєстрацію транспортного засобу можна взяти безпосередньо в терміналі, що розташований в приміщенні сервісного центру МВС.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

, , переглядів: 35


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *