Як перевірити справжність фіскального чека

Щасливе
29.06.2024  16:00
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу покупців, що на вебпорталі ДПС у розділі «Е-сервіси» функціонує пошуковий сервіс «Пошук фіскального чека», який розміщений за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check.
Цей сервіс дозволяє здійснити пошук чека РРО/ПРРО, перевірити його справжність та сприяє припиненню незаконної діяльності окремих торгівців.
Також звертаємо увагу, що з метою забезпечення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг функціонує сервіс – чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram, який надає можливість в будь-якому місці та у будь-який час, 24/7, повідомляти податкову службу про факти виявлених ймовірних порушень законодавства.
Тож, якщо вам відмовили у розрахунку банківською карткою чи не видали чек, або ж ви маєте інформацію  про здійснення суб’єктом господарської діяльності без державної реєстрації чи торгівлі без ліцензії, повідомляйте про такі факти через цей сервіс.
Отримана через чат-бот «StopViolationBot» інформація про можливі порушення платниками податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, досліджується та перевіряється працівниками податкових органів, а у випадку підтвердження наданої інформації вживаються відповідні заходи реагування.
, , переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *