Як поліція з рівнянами чаювала (+ФОТО)

Щасливе
31.01.2018  10:23

Зазирнути за лаштунки щоденної служби, порівняти рівненських «копів» із кіношними образами та просто познайомитися з тими, хто береже наш спокій мали можливість рівняни на «Чаюванні з патрульною поліцією».

Захід відбувся 29 січня у креативному просторі «Open Office» в рамках всеукраїнської програми «ПОЛІС: Поліція та Спільнота». Організатором події в Рівному є Громадська організація «Платформа взаємодій «Простір».

Для розвитку та безпеки будь-якого міста надважливо спілкуватися та співпрацювати всім разом. Цей проект та подібні заходи у Рівному допомагають встановити діалог, більше розповісти про роботу патрульної поліції, почути потреби рівнян, разом руйнувати стереотипи та налагодити взаємопорозуміння та мости довіри між громадою міста та тими, хто її захищає – Патрульною поліцією в Рівненській області.

Саме тому формат вечору – затишне чаювання та бесіда у неофіційній атмосфері – передбачає можливість спитати у патрульних те, що цікавить і дізнатися з перших уст.  Спілкувалися з нашими відвідувачами: Віктор Зозуля (рядовий поліції, інспектор роти №5), Павло Прусов (сержант поліції, інспектор роти №3) та Іванна Бояківська (лейтенант поліції, інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області).

У рамках програми «Поліс» у Рівному відбудуться ряд заходів упродовж лютого та березня. Усі події анонсуватимуться на офіційній сторінці організації ГО «Платформа взаємодій «Простір» у «Facebook»: https://www.facebook.com/prostir.

, , , , переглядів: 1 165


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *