Як працюють котельні Рівного під час відключень електроенергії

Щасливе
22.11.2022  10:00

Відключення електроенергії напряму впливають на роботу котелень компанії «Рівнетеплоенерго». У випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск всіх систем котельні. Цей процес займає близько години.

Однак навіть у випадку, якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку. Відсутність електрики на теплових пунктах спричиняє ситуацію, коли котельня працює, теплоносій є, але немає можливості його транспортувати тепломережею та подавати до будинків. Наявність дизельгенераторів не вирішує повністю проблеми. Оскільки потрібно забезпечити генераторами всі 29 котелень та 84 центральних теплових пункти та індивідуальні теплові пункти у 49 будинках.

Представники Рівнетеплоенерго звернулись до «Рівнеобленерго» з питанням, чи є можливість під час відключень залишити підключеними до електропостачання котельні. Однак судячи з відповіді енергетиків, такої можливості немає технічно. В той же час у «Рівнеобленерго» запевнили, що візьмуть до уваги обставини ситуації що склалась та за можливості мінімізують відключення районів де знаходяться котельні. Ми розуміємо об’єктивні складності роботи енергетиків у цей непростий період. Тому у свою чергу працівники компанії «Рівнетеплоенерго» забезпечують комплекс заходів аби не допустити критичного зниження температури теплоносія. Щоб втримати тепломережу у робочому стані та запобігти розмерзанню системи чи необхідності зливати вода з тепломереж.

– Просимо голів ОСББ та працівників управляючих компаній не зливати теплоносій з внутрішньобудинкових систем. Це створює додаткове навантаження на тепломережі та котельні, – повідомили у прес-службі підприємства. – Ми всі маємо відповідально поставитись до ситуації, яка склалась внаслідок російських ракетних ударів. Попереду важкий зимовий період.

, , , , переглядів: 350


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *