Як провести обмін посвідчення водія у ЦНАПі Рівного

Щасливе
18.04.2024  10:00

Втрата посвідчення водія, його крадіжка чи зміна анкетних даних — це ситуації, які можуть виникнути в будь-який момент. Також, заміна старого посвідчення новим та обмін тимчасового посвідчення на постійне — це рутинні процедури, які можуть виникнути в житті кожного водія. У таких випадках шукати шляхи уникнути черг та отримати необхідні документи швидко стає надзвичайно актуальним.

Які послуги у сфері реєстрації місця проживання можна отримати у ЦНАПі Рівного

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному пропонує рішення цих питань у найзручніший для вас спосіб. Для отримання послуги обміну посвідчення водія вам необхідно мати такі документи:

  • Паспорт громадянина України;
  • Довідка про реєстрацію місця проживання;
  • Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • Документи, що підтверджують зміну персональних даних особи (при потребі);
  • Посвідчення водія (за винятком випадків відновлення через втрату).

Графік роботи та контакти ЦНАПу у місті Рівному

Більш детальну інформацію про необхідні документи та порядок отримання послуги можна отримати, звернувшись на гарячу лінію відділу сервісних послуг МВС за номером: 067 643 00 43.

Крім того, завдяки ефективній співпраці ЦНАП та Сервісного центру МВС в Рівненській області, ви також маєте можливість здійснити реєстрацію/перереєстрацію колісних транспортних засобів в ЦНАПі міста Рівного з отриманням свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерних знаків.

, , , , переглядів: 79


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *