Як рівненські підприємці стають успішними

Щасливе
31.08.2017  14:37

3 вересня в Україні відзначають День підприємця. У Рівному  це свято для  понад 26 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.

У нашому місті є 26,2 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності. Від початку року 2236 підприємців (юридичних і фізичних осіб) ліквідували свій бізнес. А створили і зареєстрували його 1740 суб’єктів підприємницької діяльності.

Як свідчить податкова статистика, місцевий бюджет більшою мірою наповнюється саме завдяки підприємництву.  Очевидно, що за таких умов малий бізнес – саме той сегмент економіки, на який владі слід би робити ставку.

Підприємці активно впроваджують інновації та розвивають фермерство на Рівненщині. Так Костянтин Сергійович Зайко  “з нуля” створив у 2005 фермерське підприємство “Переможець” . Нині  на 405 гектрах землі тут вирощують зернові та технічні культури (пшениця, ячмінь, гречка, соя, кукурудза). Успіх прийшов не відразу, позиції нарощувались роками, а завдяки програмі кредитування “АгроКУБ” мрія підприємця стала реальністю.

Юрій Буратчук рівненський підприємець, засновник ТОВ “Інкомсистем”. У Рівному та області з кожним роком прикладів успішної діяльності енергоефективних проектів стає більше, і все більше споживачів прагнуть економити. ТОВ інженерна компанія “Інкомсистем” працює на ринку з 2011 року – компанія займалась переважно автоматизацією технологічних процесів та розробкою програмного забезпечення для технологічних ліній. А з 2014 року почали розвиватись у напрямку енергоефективності. Це потребувало значних фінансових вливань і ось з програмою кредитування від ПриватБанку вони змогли втілити нові прокти та задуми.

 

 

 

, , , , , , , , , переглядів: 2 031


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *