Як рівненському малому бізнесу отримати підтримку від держави

Щасливе
23.03.2024  10:00

Рівненська область продовжує демонструвати вражаючі результати у програмі підтримки малого підприємництва “єРобота. Власна справа”. За останніми даними, що стали відомі, область посідає друге місце серед усіх регіонів України за результатами четвертого етапу програми у 2024 році.

Це велике досягнення для регіону, яке підтверджує активний розвиток підприємництва та підтримку молодих підприємців. Завдяки програмі, більше 9 мільйонів гривень було виділено на реалізацію підприємницьких ініціатив, що призвело до створення 75 нових робочих місць.(Раніше ми писали, що  У Рівному відбувся випускний патрульних поліцейських)

Основними сферами діяльності переможців програми є оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, а також переробна промисловість. Ці напрямки свідчать про широкі можливості для розвитку різних секторів економіки області.

Подача заявок на участь у програмі триває до 24 березня. Для отримання детальної інформації та подання заявки перейдіть на  офіційний сайт програми за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu.

 

переглядів: 60


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *