Як рівнянам зареєструвати свій бізнес онлайн

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
13.03.2017  13:10

Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нові електронні послуги у сфері державної реєстрації. Відтепер із 1 березня стало можливим зареєструвати свій бізнес онлайн:

– для фізичних осіб-підприємців: державна реєстрація фізичної особи-підприємця, внесення змін до відомостей, включення відомостей до реєстру та припинення підприємницької діяльності;

– для юридичних осіб: державна реєстрація створення юридичної особи та включення відомостей до реєстру.

Досі подати документи для отримання цих послуг можна було лише у паперовій формі. У 2016 році більше 1 мільйона українців відвідали особисто органи державної реєстрації, витративши на це купу часу.

Відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування бізнесу. Суб’єкти господарювання можуть подати такі документи у будь-який зручний час 24 години на добу та 7 днів на тиждень через мережу Інтернет, витративши на це купу часу.

Електронні послуги доступні через он-лайн будинок юстиції https://online.minjust.gov.ua,  а також на єдиному державному порталі адміністративних послуг poslugy.gov.ua. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

Он-лайн Будинок Юстиції

Он-лайн Будинок Юстиції 2

За рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення дозволять заощадити час, фінансові ресурси та максимально мінімізують корупційні ризики.

Результат надання електронної послуги з відповідним номером у єдиному реєстрі в електронній формі направляється суб’єкту господарювання. Також можливо перевірити факт реєстрації шляхом доступу до публічної інформації з єдиного державного реєстру.

За матеріалами: Урядовий портал

, переглядів: 1 158Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *