Як рівнянам швидко закрити ФОП

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
26.08.2019  14:37

Як рівнянам швидко закрити ФОП

ЦНАП у місті Рівне інформує про те, як швидко закрити ФОП.

  • Фізична особа – підприємець може в будь-який момент прийняти рішення про припинення своєї підприємницької дільності. Життєві причини можуть бути різними. Однак, фактичне припинення господарської діяльності не означає припинення статусу фізичної особи – підприємця (далі – ФОП). Доки юридично не припинено статус ФОП, не припиняються різного роду зобов’язання, що повязані із підприємницькою діяльністю, в тому числі і фінансові, – коментує заступник мера Рівного Віталій Герман.

⚡️Щоб швидко пройти процедуру закриття, необхідно:

Подати заяву на державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності (форма 12).

?Зразок заяви можна скачати за посиланнямhttps://www.cnaprv.gov.ua/services/d/cessation_business_individual_entrepreneur#collapse2

Припинення статусу ФОП (протягом 24 годин з моменту подачі заяви):
?В паперовому вигляді(необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу), або в електронному форматі(за навності КЕП);
?Безпосередньо до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (акредитованого суб’єкта чи нотаріуса) в межах області, в якій зареєстровано місце проживання (через ЦНАП), або в режимі онлайн через портал «Онлайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/registration-fiz .

Якщо ФОП зареєстрований в АР Крим, місті Севастополі та населених пунктах, де органи влади поки не можуть виконувати свої повноваження, громадяни можуть подати заяву про припинення бізнес-діяльності будь-якому суб’єкту державної реєстрації незалежно від їх місцезнаходження/місця проживання в межах України.

❗️Статус ФОП вважається припиненим з моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою❗️

Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичній особі потрібно звернутися до органу ДФС за місцем реєстрації.

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!

, , , , переглядів: 666


Один коментар
  1. Корисна стаття

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *