Як рівняни брали участь в найдобрішому забігу 2017 року

Щасливе
17.12.2017  21:17

Як рівняни брали участь в найдобрішому забігу 2017 року

Бігова подія, яку організатори називають «найдобрішим забігом 2017 року», присвячена збору коштів для 3-річної мешканки Здолбунівського району – Софії Кваснюк, якій потрібна пересадка кісткового мозку. Рівняни з радістю долучилися до цього заходу: гарно розважилися і ще й до благодійності долучилися.

Під час забігу зібрали понад 20 тис.грн. для лікування Софійки Кваснюк, долучайтесь і ви (рахунок мами 4149 4978 0345 1162 Іванна Хомета)!

Як бігали рівняни, які образи обрали – дивіться у фоторепортажі:

ОЛЬГА СОКОЛОВСЬКА ТА ОЛЬГА ВАКУЛЕНКО:

Опубліковано Ольгою Соколовською 17 грудня 2017 р.

ВІТАЛІЙ ГЕРМАН, заступник міського голови Рівного

Сьогодні долучився до благодійного забігу “Rivne St. Mykolas Run 2017”. Благодійний забіг- це не лише біг, усе це дійство відбулося задля збору коштів для 3-річної мешканки Здолбунівського району – Софії Кваснюк, якій потрібна пересадка кісткового мозку. До благодійного дійства долучилася і команда Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг всі ми пробігли дистанцію в 2 кілометри. Всі добігли до фінішу! Рідне місто починається з тебе!
Захід організований за підтримки та сприяння Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради.

Опубліковано Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг 17 грудня 2017 р.

Опубліковано Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг 17 грудня 2017 р.

 

ІРИНА МИХАЛЕВИЧ, радник голови Рівненської ОДА

Та я мало не здохла!!) Оце слабачка🤦‍♀️ Благодійний забіг “Rivne St. Mykolas Run 2017” підвищив рівень ендорфінів, але якою ціною! Свою невелику дистанцію я почала досить оптимістично💃 Весь час бігла в компанії Олексій Муляренко та тарас максименко. Максименко сипав шутками, ніби знущався, бо мені було геть не до сміху – я пару раз думала, а чи не скосити маршрут, чи «ну його, піду пішки»🙈Мотивували мене триматись діти💪👦👶 Ці малишки бігли свої 2 км і я не могла здатись, дивлячись на їх!!!! 

 

ОЛЕКСІЙ МУЛЯРЕНКО, голова Рівненської ОДА

Разом з синами Андрієм та Іваном взяли участь в благодійному забігу «Rivne St. Mykolas Run 2017». Пробігли дистанцію у 2 кілометри. Пишаюсь, що Іван фінішував у першій п’ятірці. А на фініші мене зустрічала моя найкраща група підтримки – дружина Наталя та маленький Олексій Олексійович 🙂

Окрім усього іншого, забезпечили собі відмінний настрій, адже це дуже здорово коли понад 200 людей біжать з тобою поруч та ще й заради благородної мети!

Опубліковано Олексієм Муляренком 17 грудня 2017 р.

ТАРАС МАКСИМЕНКО, начальник управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому

А як розпочали свій ранок ви?

Опубліковано тарасом максименком 17 грудня 2017 р.

ОЛЯ СІТНОВА

Опубліковано Олею Сітновою 17 грудня 2017 р.

ЮЛІЯ ДРУКТЕЙНІТЕ, журналіст

, , , переглядів: 1 236

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *