Як рівнянин шукав натхнення в Альпах

Щасливе
21.09.2018  11:00

Як рівнянин шукав натхнення в Альпах

Рівнянин, директор групи компаній “ГРУПА-СМАРТ” Олександр Гусарук їздив у відрядження в пошуках натхнення для нових проектів та пошуку інноваційних ідей. Цього разу його маршрут пролягав через Рівне-Львів-Бориспіль-Мілан- Орта-Сан-Джуліо.

Про враження від подорожі-відрядження та чи все таки вдалося знайти натхнення Олександр Гусарук написав на своїй сторінці у фейсбук:

Робочий день розпочався в Україні, завершився в Італії. І ось він взірець європейського виробництва компанія 
#Giacomini Water E-Motion. Допитливий погляд українського інженера, одночасно менеджера і маркетолога ловить все: від простих офісних дрібничок до складних і надто цікавих технічних рішень. Вражаючі масштаби(продукція поставляться в 100 країн світу), рівень автоматизації як виробництва так і управлінських процесів і це все при типовій європейській стабільності. Ну і звичайно Альпи(Карпати кращі, бо рідні) в поєднанні з озером Орта, зачаровують красотою!!! Це відпочинок? Ну ні, так не сказав би, це справжнє поєднання корисного з приємним! Технічні семінари, відвідування виробництва, неформальні зустрічі, обмін досвідом, технічні інновації і цікавинки під освіжаючий подих Альп – це те що однозначно буде втілено з натхненням в існуючих і нових проектах #ГРУПА_СМАРТ Щиро дякую компанії #Укрінстал!!!

, , , , , переглядів: 1 581
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *