Як рівняни можуть проводити заходи в приміщенні “Майстерні міста”

Щасливе
20.05.2019  08:44

16 травня у Рівному відбулося урочисте відкриття «Майстерні міста». Це локація для того, щоб громада міста: активні рівняни, влада та представники бізнесу могли спільно працювати, шукали точки дотику, які їх об’єднують та генерували ідеї для покращення міста.

Відразу ж після появи новини про відкриття «Майстерні міста» на вулиці Лермонтова чимало рівнян почали цікавитися інформацією про те, як і на яких умовах можна орендувати це сучасне приміщення.

Ми звернулися з цим питанням до заступника міського голови Рівного, автора ідеї створення «Майстерні міста» Віталія Германа.

– Майстерня міста – це загальнодоступний простір для обговорення важливих для міста питань, майданчик на якому генеруються, обговорюються ідеї корисні для міста, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Завдання «Майстерні міста» – об’єднати професіоналів і пересічних рівнян. Саме тому громадські організації можуть звернутися до нас (до мене особисто чи Сергія Гемберга) і забронювати дату проведення заходу. Це буде безоплатне використання приміщення, не оренда. Єдина умова– цей захід повинен бути дотичним до розвитку міста, це будуть не комерційні заходи: навчання, громадські обговорення, пошук партнерів, обговорення корисних для Рівного проектів.

, , , , переглядів: 1 471
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *