Як рятує життя добровільна пожежна бригада Шпанова

Щасливе
06.03.2024  16:00

Добровільна пожежно-рятувальна бригада села Шпанів утворена 21 травня 2019 року. Ця ініціатива виникла від невеликої групи місцевих молодих хлопців, які вивчали передовий досвід Європейських країн, де подібні команди функціонують вже століття. Вони були спонукані до цього прикладом європейської практики, де кожне селище має свою власну команду для надання допомоги в разі пожеж, надзвичайних ситуацій та стихійних лих.

Початковий склад команди налічував 12 добровольців, але зараз вже нараховує 24 героїв-рятувальників. Ця команда взяла на себе відповідальність будувати власний Центр Безпеки. Вони втілили цю амбітну ідею завдяки своєму ентузіазму та підтримці сільського голови Миколи Столярчука. За декілька місяців вони спорудили двоповерхове сучасне приміщення з гаражем для пожежної техніки, службовими приміщеннями та спортивним залом для місцевих мешканців.

Голова Рокитнівської громади отримав на день народження дрон

Зараз команда має в своєму розпорядженні пожежну та рятувальну техніку, обладнану сучасними засобами, а також матеріально-технічну базу, забезпечену за рахунок місцевої ради, ДСНС та іноземних партнерів. Добровольці надають свою допомогу безоплатно, але з великим професіоналізмом та відданістю.

Крім того, вони регулярно проходять навчання на базі ДСНС та за кордоном, в тому числі з пожежних добровольців з Європи. Недавно дві молоді жінки з команди вирішили приєднатися до рядів пожежних-рятувальників, що свідчить про широке застосування принципів рівності та різноманітності в команді.

Не всі подвиги команди мають щасливий кінець: деякі з їхніх товаришів стали героями війни або загинули, захищаючи свою країну або під час виконання небезпечних завдань. Вони завжди залишатимуться в пам’яті та серцях своїх товаришів у добровільній пожежно-рятувальній команді.

 

, , переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *