Як стосується Рівного законопроект паркувальної реформи

Щасливе
26.12.2017  10:40

237 депутатів Верховної Ради підтримали законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» (№5364).

В цілому, цей законопроект буде сприяти наведенню порядку на проїжджих частинах і тротуарах міст, зменшення пробок і заторів у великих містах, поліпшення екологічної ситуації, спрямування коштів, сплачених за парковку, до місцевих бюджеті. Це надзвичайно потрібно і для Рівного, де проблема з парко-місцями стоїть надзвичайно гостро.

Буде запроваджено:

– спрощення механізму притягнення до адміністративної відповідальності – розблоковується механізм притягнення до відповідальності за несплату паркування, порушення правил зупинки, стоянки, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису. Копія постанови або повідомлення про порушення залишається на лобовому склі транспортного засобу;
– встановлення переліку випадків для евакуації транспортного засобу, зокрема для звільнення смуги для громадського транспорту;
– в рамках протидії корупції буде здійснюватись фото/відео фіксація правопорушень
– встановлено 100% безготівкову оплату за паркування
– буде децентралізовано та розвинено паркувальну інфраструктуру. Відтепер, органи місцевого самоврядування отримають право створювати служби інспекторів з паркування, встановлювати вартість паркування та впровадити автоматизовану систему контролю за оплатою. Кошти наповнюватимуть місцеві бюджети, що стимулюватиме створювати нові паркінги.

 

За інформацією https://hmarochos.kiev.ua

, , , переглядів: 1 114
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *