Як святкують День сімʼї у світі

Щасливе
15.05.2024  12:30

День сім’ї – це свято, яке відзначається в різних країнах світу, але в кожній з них має свої унікальні традиції та особливості. Давайте розглянемо, як святкують День сім’ї в деяких країнах світу:

**Україна**: Українці відзначають День сім’ї у третю неділю травня. Це свято, коли родини збираються разом, діляться радістю та підтримкою один одного.

**США**: У Сполучених Штатах Америки День сім’ї відзначається в третю неділю вересня. Це день, коли родини збираються разом, проводять час разом і можливо вирушають у відпустку або на вихідні подорожі.

**Китай**: У Китаї День сім’ї відзначається в третю декаду вересня. Це свято, коли члени родини збираються разом, діляться їжею та веселяться разом. Також, це час, коли поклоняються померлим предкам.

**Індія**: У Індії День сім’ї відзначається в другу неділю вересня. Це день, коли родини збираються разом, готують спеціальні страви та проводять час разом.

**Італія**: У Італії День сім’ї відзначається в другу неділю серпня. Це свято, коли родини збираються разом, готують спеціальні страви та проводять час разом на природі або в міському парку.

У кожній країні День сім’ї має свої особливості, але основна ідея залишається незмінною – це свято єднання, любові та підтримки всієї родини.

У Рівному відзначили учасників конкурсу «Я-Журналіст»

переглядів: 61


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *