Як у Рівному відзначають День донора крові

Щасливе
14.06.2024  10:00

14 червня світ відзначає Всесвітній день донора крові — свято, яке нагадує про важливість донорства та його незамінну роль у порятунку життів. На Рівненщині цей день особливо значущий, адже область може пишатися багатьма людьми, які регулярно діляться своєю кров’ю задля порятунку інших.

На Рівненщині є 10 Заслужених донорів України, які здали 100 та більше максимальних доз крові. Ці люди з величезним серцем і безмежною самовідданістю допомагають рятувати життя. Крім того, понад 2700 осіб носять звання Почесного донора, адже вони безоплатно поділилися кров’ю понад 40 разів. І їх кількість зростає щодня.

Сьогодні , 14 червня, у Рівненському Центрі служби крові пройде звична донація, але з особливими умовами на честь свята. Завдяки спонсорам, донорське меню буде покращеним, а кожен донор отримає подарунок від Товариства Червоного Хреста України. Також усі учасники зможуть взяти участь у лотерії та виграти цінні призи.

З 14 травня по 14 червня серед донорів, які зробили донацію в цей період, будуть розіграні подарунки від меценатів. Крім того, нові Почесні донори отримають свої посвідчення, а Заслуженим донорам вручать подарунки за їхній неоціненний внесок.

Через війну потреба в компонентах крові постійно зростає. Кількість бажаючих прийти на донацію збільшилася приблизно на 50%, що свідчить про великий дух солідарності та готовності допомогти в ці складні часи.

Завдяки цим людям щодня рятуються життя. Вони є справжніми героями нашого часу, чиї вчинки гідні найвищої похвали. Всесвітній день донора крові — це чудова нагода висловити подяку всім донорам та надихнути нових людей приєднатися до цієї важливої справи.

Рівнян просять зібрати кошти на операції Ірині Кухарчук

Долучайтеся до донорського руху, адже кожна крапля крові може врятувати чиєсь життя!

переглядів: 66


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *