Як відновити свідоцтво про реєстрацію автомобіля?

Щасливе
07.04.2024  18:00

У сучасних умовах, коли загрози втрати документів можуть виникнути в будь-який момент, важливо знати, як вирішити цю проблему швидко і ефективно. Особливо актуальним стає це питання в умовах воєнного конфлікту, коли українці можуть стати жертвами повітряних атак та втрати документів, включаючи свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів.

У разі втрати або пошкодження цього важливого документа, не варто панікувати. Міністерство внутрішніх справ України пропонує швидкий та простий спосіб його відновлення у сервісних центрах МВС. Тільки протягом 2024 року цією послугою скористались тисячі громадян, зокрема, було відновлено понад 7 200 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Для отримання цієї послуги необхідно звернутися до будь-якого сервісного центру МВС, при собі мати паспорт громадянина України або тимчасову посвідку, ідентифікаційний код, а також довідку з поліції у разі викрадення документа. Також необхідна довіреність на уповноважену особу.

Хто має право на житлову пільгу?

Після подання заяви та необхідних документів, нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видається в той же день. Важливо зазначити, що для отримання цієї послуги не потрібне експертне дослідження, а вартість складає 755 гривень плюс комісія банку.

До слова, щоб скористатися послугою, громадяни можуть записатися через електронну систему або безпосередньо в терміналі у сервісному центрі МВС.

переглядів: 61


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *