Вже за кілька годин свій відлік розпочне 2020 рік. Напередодні Нового року рівняни з радістю підводять підсумки року, що минає, а також готують класні вітання одне одному.
Ми зібрали для вас гарні історії та теплі слова від відомих та успішних рівнян. З прийдешнім!
Ігор Пасічник – ректор Національного університету “Острозька академія”
![](https://external.fiev25-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQBc6nF69doGO2EQ&w=540&h=282&url=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2FNrmxn-rpeQk%2Fmaxresdefault.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQC5EXzRrrYYPCoi)
2019 – це турбо рік?. Проте підсумки хочеться провести не кількісні, а якісні.
Я вдячний Богу, що маю таку сім’ю. Щодня відчуваю підтримку і бажання робити більше для них?.
Втілено бізнес-цілі.✅ Завдяки чи всупереч, але для тих, хто хоче щось робити – дорога завжди відкрита. А якщо цілі благі, то і підтримка знайдеться.
Маю плани, про які розповім згодом. Хочется бути ще більш корисним місту та людям.
Особливою частиною цього року стала участь у передвиборній кампанії в складі команди Слуга народу. Це сотні знайомств, дні поїздок, зустрічей, подій, відкритого спілкування.?
Я зрозумів, що зміни можливі, люди відкриті до них, і є кому робити ці якісні зміни. Тому продовжую активно брати участь в громадському житті як місцевий представник команди Слуг.
Наступного року старатимусь зробити ще більше для сім’ї, людей та міста.
А поки вітаю всіх із прийдешнім Новим роком! Нехай 2020 рік принесе нам миру в країні і на душі?️, любові і розуміння один до одного, і світлих радісних днів!
Mykola Shustov – голова Олександрійської ОТГ
✅ 2019 рік очікувався мною роком #ОлександрійськоїОТГ, однак, не так сталося, як гадалося. Хоча, не зважаючи на те, що цей рік був не легким, вдалося дуже багато що зробити, та й не мало було веселих і кольорових моментів у нас!
Непростим буде і 2020 рік, але я знаю точно – у нас все буде добре! У нас є досвід!)✌?
✅ P.S. Детальну інформацію очікуйте у «Підсумках роботи Олександрійської ОТГ» ☝?
![На изображении может находиться: Mykola Shustov, сидит и текст](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/80644318_2672193316190833_8971275963593654272_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=urNfK6bRzjUAQn7b7tNsct4NILL7UwyjkgYQUL7DdYWaRn39uDfGSLDMw&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=30463e7e536290fbb504f1c6a4525d40&oe=5EA2D537)
Антоніна Омельчук – заступник директора Домова Служба
Рік що минає….
2019
Ось уже зовсім скоро на світ опуститься найдовша, наймагічніша ніч у році, а колесо року на мить замре, щоб знову почати відлік нового циклу життя.
І наше маленьке життя стане історією, яка трапилася ніби і не з нами, а з кимось геть іншим – кимось тим, ким ми були, до сьогодні. А за рік у кожного з нас багато чого таки змінилося, ми сміялися і плакали, втрачали і відновлювали віру. А ще мріяли, адже мрії додають у наше життя сенсу.
Було не завжди легко, але там де складно мотивувало до змін. І терер, у нас по перереду новий фініш! І нехай, поки що, він губиться у варіативній і непевній далечині ще неоформлено завтра, та однозначно варто стартувати! І нехай знову буде тяжко, і не все відразу вдасться та яка солодка перемога, перемога над собою.
Сьогодні озираючись назад, на увесь пройдений шлях, я радію за те, що вдалося зробити, та сповнююся рішучості довести до завершення те, що зробити не встигла. А ще я щиро дякую Богу, що мої діти здорові, рідні живі а друзі справжні!
Друзі, я так хочу щоб ви залишили в цьому році всі негаразди, біди і хвороби. А в Новий рік взяли з собою лише те, що приносить вам відчуття щасття!
Усім вам, мої дорогі, я хочу щиро побажати простого щастя і душевного тепла! Аждже, кожен день нашого життя залежить тільки від нас, і тільки від нас самих залежить, яким буде майбутній рік! Ми так часто забуваємо відчути чари моменту, однак саме в таких чарівних моментах і народжується сценарій нашого життя! Нехай наступний рік буде для кожного з нас яскравим і феєричним!:) Бажаю всім здійснення мрій! Бажаю вам помиритися з тими, хто вам дорогий! Пробачити і бути прощений … Поєднати серця, хто ще не встиг … Любові вам і щастя в Новому році! І нехай Новий рік буде наче казка, де народжуються мрії та приходить радість у світ, наш повної краси.
І нех цей світ стане трохи добрішим:)
![На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/81836947_3326322910771381_6910750096074211328_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=SfzukTa_QmYAQmbox-r812KuW3FyA7wZcalYywg2RIjDQoseL5pqfjyeg&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=a046e0715f9c114c5cb8ebfc6675fe5f&oe=5EAAE30E)
Наталія Шмід – засновниця Центру талантів EVA_lution
Ми прощаємось з 2019???
Він був різний, посміхався до нас новими досягненнями та перемогами, проектами та виступами???
Знайомив з новими людьми, та головне залиш усіх тих кого щиро любимо та поважаємо ❤️❤️❤️
З кожним роком ми набираємось досвіду, нових знань, особисто я повіривши в закон бумерангу, лишаю все негативне і неприємних мені особистостей в старому році, вірю що добро повернеться добром, і обіцяю ще більше благодійних проектів. ?
Вірю, що в Новому 2020 році буде мир, на який так заслуговують наші діти, буде щастя і злагода, довіра і Божа ласка до кожного???????
Любимо Вас ????????
![«Ми прощаємось з 2019???
Він був різний, посміхався до нас новими досягненнями та перемогами, проектами та виступами???
Знайомив з новими людьми, та головне залиш усіх тих кого щиро любимо та поважаємо ❤️❤️❤️
З кожним роком ми набираємось досвіду, нових знань, особисто я повіривши в закон бумерангу, лишаю все негативне і неприємних мені особистостей в старому році, вірю що добро повернеться добром, і обіцяю ще більше благодійних проектів. ?
Вірю, що в Новому 2020 році буде мир, на який так заслуговують наші діти, буде щастя і злагода, довіра і Божа ласка до кожного???????
Любимо Вас ????????»](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t15.5256-10/p843x403/72710057_1078089795869208_7438644831368249344_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ohc=c01OokfgaAEAQkWrTVeFFvUOZQ2IaCyt5O8M8F9Ax7eFUnJvXsL_rqRrQ&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=b05c5b344ebfd2b4417986bed76f0b3e&oe=5EB23E19)
![На изображении может находиться: растение](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/82054265_2653499851372512_800397551093153792_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=Yi4dSupkQNoAQm0CU3uttGojSzJk3q8ZovUzIbPl6DgW0u_KIDEw407uw&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=1bffecb8f47f513ccd3b42bf5c58f3bc&oe=5E98FE90)
? Прийдешній 2020 рік – високосний!
?А це значить, що в ньому буде не тільки більше днів, але й більше успіхів, приємних сюрпризів, дивовижних відкриттів, веселих пригод, великих досягнень, щирих почуттів і щасливих моментів. ?І нехай усе обов’язково здійсниться!
?З Новим роком! ??
З любов’ю ♥️, АН “Boryslava”
![Нет описания фото.](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p843x403/81130959_2643601252541838_3036446431213780992_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=dlLF7XI1ay8AQkTZONBAL3nQgIT5CT4lkmmSTooHaHpiWVCDaW3l9Rldg&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=d3e75cd2e5ea8addef4bda5cf5feb475&oe=5EAE25AF)
Іван Іванов – в.о. начальника Рівненської митниці ДФС України
![На изображении может находиться: текст](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/80616294_1008300612861167_312061569129250816_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=7BxKO2oee_oAQkzdGkqLkvDiA2HfQ4ffv9kO0Z1WYTNUH45sfwE9-eS7w&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=b4b5a17b6bddc04e000c790214f8c1d0&oe=5EB35DDF)