Як вітають та що бажають рівняни у переддень Нового року

Щасливе
31.12.2019  15:52

Вже за кілька годин свій відлік розпочне 2020 рік. Напередодні Нового року рівняни з радістю підводять підсумки року, що минає, а також готують класні вітання одне одному.

Ми зібрали для вас гарні історії та теплі слова від відомих та успішних рівнян. З прийдешнім!

Ігор Пасічник – ректор Національного університету “Острозька академія”

2019 – це турбо рік?. Проте підсумки хочеться провести не кількісні, а якісні.

Я вдячний Богу, що маю таку сім’ю. Щодня відчуваю підтримку і бажання робити більше для них?.

Втілено бізнес-цілі. Завдяки чи всупереч, але для тих, хто хоче щось робити – дорога завжди відкрита. А якщо цілі благі, то і підтримка знайдеться.

Маю плани, про які розповім згодом. Хочется бути ще більш корисним місту та людям.

Особливою частиною цього року стала участь у передвиборній кампанії в складі команди Слуга народу. Це сотні знайомств, дні поїздок, зустрічей, подій, відкритого спілкування.?

Я зрозумів, що зміни можливі, люди відкриті до них, і є кому робити ці якісні зміни. Тому продовжую активно брати участь в громадському житті як місцевий представник команди Слуг.

Наступного року старатимусь зробити ще більше для сім’ї, людей та міста.

А поки вітаю всіх із прийдешнім Новим роком! Нехай 2020 рік принесе нам миру в країні і на душі?️, любові і розуміння один до одного, і світлих радісних днів!

Mykola Shustov – голова Олександрійської ОТГ

 2019 рік очікувався мною роком #ОлександрійськоїОТГ, однак, не так сталося, як гадалося. Хоча, не зважаючи на те, що цей рік був не легким, вдалося дуже багато що зробити, та й не мало було веселих і кольорових моментів у нас!
Непростим буде і 2020 рік, але я знаю точно – у нас все буде добре! У нас є досвід!)✌?
 P.S. Детальну інформацію очікуйте у «Підсумках роботи Олександрійської ОТГ» ☝?

На изображении может находиться: Mykola Shustov, сидит и текст
Антоніна Омельчук – заступник директора Домова Служба

Рік що минає….
2019
Ось уже зовсім скоро на світ опуститься найдовша, наймагічніша ніч у році, а колесо року на мить замре, щоб знову почати відлік нового циклу життя.
І наше маленьке життя стане історією, яка трапилася ніби і не з нами, а з кимось геть іншим – кимось тим, ким ми були, до сьогодні. А за рік у кожного з нас багато чого таки змінилося, ми сміялися і плакали, втрачали і відновлювали віру. А ще мріяли, адже мрії додають у наше життя сенсу.
Було не завжди легко, але там де складно мотивувало до змін. І терер, у нас по перереду новий фініш! І нехай, поки що, він губиться у варіативній і непевній далечині ще неоформлено завтра, та однозначно варто стартувати! І нехай знову буде тяжко, і не все відразу вдасться та яка солодка перемога, перемога над собою.
Сьогодні озираючись назад, на увесь пройдений шлях, я радію за те, що вдалося зробити, та сповнююся рішучості довести до завершення те, що зробити не встигла. А ще я щиро дякую Богу, що мої діти здорові, рідні живі а друзі справжні!
Друзі, я так хочу щоб ви залишили в цьому році всі негаразди, біди і хвороби. А в Новий рік взяли з собою лише те, що приносить вам відчуття щасття!
Усім вам, мої дорогі, я хочу щиро побажати простого щастя і душевного тепла! Аждже, кожен день нашого життя залежить тільки від нас, і тільки від нас самих залежить, яким буде майбутній рік! Ми так часто забуваємо відчути чари моменту, однак саме в таких чарівних моментах і народжується сценарій нашого життя! Нехай наступний рік буде для кожного з нас яскравим і феєричним!:) Бажаю всім здійснення мрій! Бажаю вам помиритися з тими, хто вам дорогий! Пробачити і бути прощений … Поєднати серця, хто ще не встиг … Любові вам і щастя в Новому році! І нехай Новий рік буде наче казка, де народжуються мрії та приходить радість у світ, наш повної краси.

І нех цей світ стане трохи добрішим:)

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении
Наталія Шмід – засновниця Центру талантів EVA_lution

Ми прощаємось з 2019???
Він був різний, посміхався до нас новими досягненнями та перемогами, проектами та виступами???
Знайомив з новими людьми, та головне залиш усіх тих кого щиро любимо та поважаємо ❤️❤️❤️
З кожним роком ми набираємось досвіду, нових знань, особисто я повіривши в закон бумерангу, лишаю все негативне і неприємних мені особистостей в старому році, вірю що добро повернеться добром, і обіцяю ще більше благодійних проектів. ?
Вірю, що в Новому 2020 році буде мир, на який так заслуговують наші діти, буде щастя і злагода, довіра і Божа ласка до кожного???????
Любимо Вас ????????

«Ми прощаємось з 2019???
Він був різний, посміхався до нас новими досягненнями та перемогами, проектами та виступами???
Знайомив з новими людьми, та головне залиш усіх тих кого щиро любимо та поважаємо ❤️❤️❤️
З кожним роком ми набираємось досвіду, нових знань, особисто я повіривши в закон бумерангу, лишаю все негативне і неприємних мені особистостей в старому році, вірю що добро повернеться добром, і обіцяю ще більше благодійних проектів. ?
Вірю, що в Новому 2020 році буде мир, на який так заслуговують наші діти, буде щастя і злагода, довіра і Божа ласка до кожного???????
Любимо Вас ????????»
На изображении может находиться: растение

? Прийдешній 2020 рік – високосний!

?А це значить, що в ньому буде не тільки більше днів, але й більше успіхів, приємних сюрпризів, дивовижних відкриттів, веселих пригод, великих досягнень, щирих почуттів і щасливих моментів. ?І нехай усе обов’язково здійсниться!
?З Новим роком! ??

З любов’ю ♥️, АН “Boryslava”

Нет описания фото.
Іван Іванов – в.о. начальника Рівненської митниці ДФС України
На изображении может находиться: текст
Роман Коваль – громадський активіст

Відходить в історію 2019 рік – рік надій і втрачених ілюзіій. Дякую Богу за те, що зберіг для нас Україну! Дякую друзям і побратимам, які в мене є. Згадаю за столом, тих хто загинув і тих хто дає мені можливість бути з родиною а сам перебуває в окопах і бліндажах на Сході нашої Держави.
Миру – через перемогу, віри – через духовність, надії – через боротьбу!
Будьмо!
З 2020 роком!
Вірю в Україну!

Юлия Ковальчук – дизайнер
На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Юлия Ковальчук, люди улыбаются, текст
 


, , , переглядів: 1 119


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *