Як виглядає найстаріша перукарня України, яка знаходиться у Рівному?

Щасливе
17.05.2024  16:00

Нещодавно виявилось, що на вулиці Дубенській, 21 у Рівному діє найстаріша перукарня України. Ця перукарня працює з 1923 року, а будівля, в якій вона розташована, побудована приблизно на початку 1900-х років.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповів рівнянин Ілля Сигачов.

Перукарня, про яку в дитинстві говорили переважно зневажливо, як про заклад для пенсіонерів або бідняків, привернула увагу через свою старовинну вивіску, яку можна датувати 1950-1960 роками.

Ілля Сигачов, надіславши фото вивіски до фонду “Має Значення”, отримав підтвердження її історичної цінності та пропозицію часткової допомоги з реставрацією.

Поспілкувавшись із власником перукарні, чоловік дізнався, що цей заклад має довгу історію, і навіть зберігся дозвіл на відкриття, виданий Рівненським магістратом ще за часів Польщі. Перукарня була популярна серед військових солдат та офіцерів, адже поряд розташовувались військові казарми.

«Усередині перукарні збереглися металеві крісла 1950-х років, а на стіні висить картина із зображенням цього закладу. Проте останніми роками перукарня стикається з труднощами – сусіди намагаються витіснити її, а минулого року навіть відібрали прохід до вбиральні, яка знаходиться на другому поверсі.»- йдеться у повідомленні автора.

Зазначимо, найстаріша діюча перукарня в Мадриді працює з 1900 року, що робить рівненську перукарню унікальною не лише в Україні, але й у європейському контексті.

На Рівненщині трапилась ДТП через косулю

переглядів: 150


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *