Як виготовити проектну документацію для зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації

Щасливе
02.07.2024  12:00

Правильне оформлення проектної документації є ключовим етапом у забезпеченні надійного водопостачання та каналізації для будь-якого об’єкту. Якщо вам потрібно отримати кваліфіковану допомогу з цього питання, звертайтеся до ДП “Водоекотехпром” РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”.

Кроки для виготовлення проектної документації:

1. Консультація та узгодження вимог: Зверніться до ДП “Водоекотехпром” за телефонами 050-430-02-53 або 095-766-50-57 для отримання першої консультації щодо вимог та необхідних документів для виготовлення проекту.
2. Підготовка технічної частини: Фахівці забезпечать підготовку технічних специфікацій, необхідних розрахунків та креслень для проекту.
3. Узгодження та погодження: Згідно з інформацією, проект, після його виготовлення ДП “Водоекотехпром”, вже погоджений і може бути поданий безпосередньо на розгляд технічного відділу.
4. Прийом громадян: Прийом громадян (юридичних та фізичних осіб) з питань виготовлення проектної документації проводиться щоденно з 8:00 до 16:30 за адресою: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 2, “Єдине вікно”. Обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Оплата за послуги та онлайн-можливості:

Не забувайте, що вчасна оплата послуг є запорукою безперебійного водопостачання та водовідведення. Ви можете оплатити послуги онлайн за допомогою зручного сервісу на сайті компанії: онлайн-оплата.

Додаткова інформація:

Для отримання детальної інформації та ознайомлення з усіма актуальними новинами від РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”, відвідайте їхній сайт або сторінки у соціальних мережах:

• Сайт: vodarivne.com
• Facebook: Рівнеоблводоканал
• Telegram: Рівнеоблводоканал

Завдяки своєму внеску в підтримку цих послуг ви не тільки забезпечуєте комфорт та безпеку своєму місту, а й сприяєте зміцненню інфраструктури у Рівному.

Як військовому виїхати за кордон: правила

переглядів: 57


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *