Як записатися на прийом до хірургів з “Інституту серця МОЗ України” (+КОНТАКТИ)

Регіонтехсервіс
Щасливе
19.03.2018  15:33

Як записатися на прийом до хірургів з “Інституту серця МОЗ України” (+КОНТАКТИ)

У п’ятницю, 23 березня, у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука працюватимуть хірурги з “Інституту серця МОЗ України”.

Висококваліфіковані лікарі-діагности проводитимуть безкоштовний прийом та діагностику захворювань пацієнтів із кардіохірургічною патологією.

Столичні фахівці працюватимуть у діагностичному з 9:00 до 15:00. У Рівному працюватимуть дві бригади спеціалістів «Інституту серця».
Запис пацієнтів всіх вікових категорій (дорослих та дітей) здійснюють кардіологи Рівненської філії ДУ ”Інститут серця МОЗ України” в кабінеті № 500 на п`ятому поверсі діагностичного центру. 

– Приїзд висококласних фахівців у Рівне відбувається в рамках постійної співпраці нашого діагностичного центру з «Інститутом серця» з 2016 року. Це дозволяє зробити доступною для рівнян висококласну діагностику без поїздок до столиці, – розповів головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука.

Довідкову інформацію з приводу обстежень, прийому лікарів та записатися на прийом можна за контактними номерами – 0362 62 01 90(реєстратура), 0976918824

, , , , , , , переглядів: 2 387
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *