Як заробити на закладках для книжок – досвід Олени Мисник

Щасливе
09.08.2017  14:24

Прибуток від проданого товару оцінюється у 400 000$ ! Компанія Олени Мисник myBOOKmark вже більше 5 років дивує книголюбів оригінальними аксесуарами. З книжкових томів клієнтів компанії кокетливо стирчать ноги літературних персонажів, спортсменів, любителів гламуру і величезних каблуків і навіть кінцівки тварин. За досить незначний по бізнес-мірками термін кількість шанувальників творчості Олени збільшилася в 30 разів, про це пише Depo.ua.

За словами Олени, креативити вона почала ще з раннього дитинства.

“Я пробувала створити цікаві речі з усього, що оточує. Жили ми з сім’єю в селищі, а через дорогу був ліс. Часто будували разом з дівчатами лісові будиночки. З дроту я навчилася плести браслети, а паркан розмалювала химерними істотами”, – згадує дівчина .

 

 

 

Врізалися в пам’ять і костюмчики для кошенят, які пошила за власними дитячим ескізом.

“Бідні кошенята, мабуть, були в шоці, але я була впевнена, що вони повинні бути одягнені … Їм від мене перепадало – я їм і одяг шила, і будиночки робила”, – ділиться спогадами дизайнер.

Від кого успадкувала дизайнерський талант дівчина не знає. Каже, бабуся ще в юності вишивала, але Олена її за роботою не бачила.

“При цьому в моїх рідних завжди був творчий підхід до життя в цілому. Це надихало і мене”, – коментує дівчина.

НАТХНЕННЯ відшукала в БЕЗЛАДІ

А одного разу в гостях у друзів Олена придумала закладки для книг у вигляді ніг.

“Натхнення неможливо зловити, але можна зловити хорошу мить. Я зайшла в гості до друзів, у яких були маленькі діти. В квартирі був повний безлад. І в одній з книг застрягла лялька. Мені це здалося цікавим, і я спробувала відтворити таку задумку. Незабаром виклала в своєму магазині прикрас першу закладку … Людям сподобалося, і я почала розвиватися в цьому напрямку “, – згадує дизайнер.

Згодом дівчина вирішила зосередитися суто на закладках, адже два проекти одночасно було важкувато.

“Я зрозуміла, що не можу утримувати увагу на двох проектах. А до” Медової шафи “я ставилася дуже ревно. Спочатку довіряла іншим дівчатам тиражувати свої прикраси, але переживала за кожну квіточку. Постійно висіла над ними … “, – коментує Олена.

Магазин закладок успадкував аудиторію майстерні – дизайнер зареєструвала проект на міжнародній платформі хендмейд Etsy.com і першу партію аксесуарів у неї купили в основному американці.

“На початку передплатників у магазину було близько 1000. Я активно працювала, залучаючи клієнтів через соцмережі. Тепер тих, хто підписаний на наші сторінки, більше 30 тис. Найбільший інтерес в закладки виявляють в США, Великобританії, Німеччини, Австралії, Канаді”, – стверджує Олена.

Українка заробила на хенд-мейді 400 000$

Українка заробила 400 000$ на закладках для книжок! Так, ми теж спочатку не повірили…#Opendata #Суспільнеоко #хендмейд #Україна #myBOOKmark

Опубліковано Суспільне Око 8 серпня 2017 р.

 

Джерело: https://www.depo.ua/rus/life/yak-ukrayinska-dizaynerka-pidkoryuvala-svit-zakladkami-nogami-21082015182300

, , , , , , , переглядів: 1 809


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *