Як зробити омріяний ремонт та заощадити?

Щасливе
26.03.2018  11:49

Поради від ПриватБанку з нагоди відкриття будівельного сезону.

Ремонт квартири – це завжди витрати, і будь-яка людина пристрасно бажає, щоб вони обійшлися йому в мінімальну суму. Кожному справжньому господареві хочеться бачити свій рідний дім сучасним, затишним, і навіть презентабельним.

І невже для того, щоб ахнули гості, потрібно витратити багато часу, сил та коштів? Цілком не погоджуємось, а радимо скористатися кредитними продуктами ПриватБанку, які дозволять значно розширити можливості придбання необхідного будівельного оздоблення, пришвидшити терміни виконання ремонтних робіт та значно заощадити:

  • розраховуйтесь карткою “Універсальна”  (“Універсальна Gold”) в будівельних магазинах та гіпермаркетах – протягом пільгового періоду 55 днів не доведеться платити за використання кредитних коштів. При розрахунку з клієнта не стягується комісія. За такими ж умовами можна здійснювати покупки в інтернет-магазинах, зокрема у перевірених продавців у ПриватМаркеті.
  • використовуйте сервіс “Оплата частинами” – будівельні матеріали та оздоблення можна придбати, виплачуючи вартість рівними частинами протягом кількох місяців. Якщо ж оплата відбуватиметься із власних коштів на картці “Універсальна”, то комісія не нараховуватиметься. Дізнатись свій ліміт по «Оплаті частинами» можна в Приват24 або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060.
  • коли необхідно оплатити готівкою кошти за послуги будівельним підрядникам, радимо скористатися сервісом миттєвого кредитування “Швидкі гроші” – клієнт може отримати необхідну суму на будь-яку картку буквально за кілька хвилин. Розмір кредиту може становити до 50 тисяч гривень у рамках ліміту “Оплата частинами”. Термін угоди – до 10 місяців, а перший платіж – лише через 30 днів після укладання договору. У випадку ж, якщо кошти “Швидкого кредиту” нараховуються на Картку для виплат, відсутня комісія за зняття готівки.
  • коли нерухомість уже куплена, а коштів на завершення ремонту не вистачило, допоможе нова банківська програма “Кредит під заставу нерухомості”. Отримати кошти можна як під заставу квартири, так і приватного будинку. Клієнт може взяти у розстрочку від 100 тисяч до мільйона гривень. Втім, сума кредиту не повинна перевищувати 50 % від вартості нерухомості згідно з оцінкою суб’єкта оціночної діяльності. Відсоткова ставка – 20,9 % річних, а максимальний термін кредитування – 5 років. Заявку на отримання кредиту під заставу нерухомості можна подати на офіційному сайті ПриватБанку або ж звернувшись до будь-якого відділення банку. Фахівці нададуть вичерпну консультацію з приводу умови кредитування, а також допоможуть оформити необхідні документи.

ПриватБанк бажає своїм клієнтам комфортного житла, легкого ремонту та заощаджених коштів для нових грандіозних планів!

 

, , , , , , , , , переглядів: 1 011
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *