Як зробити Рівне комфортним для людей

Щасливе
04.08.2017  22:10

Як зробити Рівне комфортним для людей

Як зробити містом комфортним для людей – це стало головним питанням, яке обговорили під час  робочої зустрічі по формуванню робочої групи з планування та розробки стратегії розвитку Рівного.

До участі у робочій зустрічі долучилася влада міста Рівне, представники бізнесу, медицини, громадські активісти, освітяни та усі бажаючі, хто прагне змінити Рівне на краще.
– Хочу подякувати тим, хто сьогодні долучився до нашої робочої зустрічі. Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат, – розповів голова робочої зустрічі, заступник мера Рівного Віталій Герман. – Ми обрали нову стратегію розвитку для нашого улюбленого міста – «Рівне — місто комфортне для людей».

Опубліковано Віталієм Германом 4 серпня 2017 р.

Під час зустрічі усі присутні мали можливість висловити свої думки щодо розвитку Рівного. Тим самим завдяки конструктивним пропозиціям крок за кроком будується стратегія.

Постановка такої стратегії — це побудова маяка, який десь дуже далеко. Він не каже, що робити, але ми його бачимо попереду і це наш напрямок.

Опубліковано Віталієм Германом 4 серпня 2017 р.

Організатори наголошують, що подібні зустрічі будуть проводитись постійно, адже їх головне завдання –це не одинична зустріч, а налагодження постійного діючого, конструктивного діалогу між владою та громадою.

 

 

 

 

 

, , , , , переглядів: 1 087

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *