Які документи потрібні для проходження МСЕКу?

Щасливе
13.05.2024  11:00

Уряд затвердив новий перелік документів, необхідних для проходження МСЕК. Ця процедура має важливе значення для визначення інвалідності та ступеня втрати працездатності громадян України. Оновлений перелік документів став більш конкретним і чітким, що сприятиме швидшому та ефективнішому проведенню експертизи.

Серед документів, які необхідно представити під час проходження МСЕК, є паспорт громадянина України, довідка про присвоєння реєстраційного номера платника податків, а також військовий квиток чи посвідчення про приписку для чоловіків від 18 до 60 років. Для осіб, які перебували у місцях несвободи внаслідок збройної агресії проти України або інтернування в нейтральних державах, потрібно надати відповідну довідку.

У разі проходження МСЕК лікарські консультативні комісії мають надати направлення на МСЕК, медичні документи, що стосуються захворювання чи стану пацієнта, результати лабораторних та інших досліджень, що підтверджують діагноз, план медичної, професійної та індивідуальної реабілітації, а також документи, що підтверджують причинний зв’язок з інвалідністю та безперервну тимчасову непрацездатність.

Захисники зможуть швидше отримувати протези

Важливо відзначити, що відтепер причинний зв’язок інвалідності та ступінь втрати працездатності для колишніх військовослужбовців встановлюватиметься на підставі постанови ВЛК, оформленої довідкою ВЛК, свідоцтва про хворобу або протоколу засідання штатної ВЛК. Також ступінь втрати працездатності військовослужбовців встановлюватиметься після закінчення їх лікування з метою подальшої медичної, професійної та соціальної реабілітації.

переглядів: 69


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *