Які послуги “екстренки” рівняни можуть отримати безкоштовно

Щасливе
07.02.2022  12:00

Які послуги “екстренки” рівняни можуть отримати безкоштовно

Перелік безоплатних послуг, на які може розраховувати пацієнт викликаючи бригаду екстреної медичної допомоги:
➡ Цілодобовий прийом звернень та консультування за телефоном 103. Зокрема щодо питань, пов’язаних із COVID-19;
➡ Надання екстреної медичної допомоги;
➡ Встановлення попереднього діагнозу;
➡ Транспортування та медичний супровід пацієнтів, які потребують госпіталізації з місця події до закладів охорони здоров’я;
➡ Медична допомога пацієнтам з підозрою або підтвердженим діагнозом гострої респіраторної хвороби COVID-19. Рекомендації щодо самоізоляції і комунікації з лікарем первинної ланки, у разі, якщо госпіталізація не потрібна.
❌ Чого не можна робити:
➡ викликати машину екстреної медичної допомоги як таксі. У випадку, коли людина самостійно спроможна доїхати до лікарні, не потрібно викликати швидку. Адже цим можна врятувати життя людині, яка дійсно в критичному стані та потребує екстреної меддопомоги;
➡ виходити за рамки етичного спілкування, перешкоджати лікарям у їх роботі, погрожувати та вдаватись до фізичної розправи.
❗ Пам’ятайте, що викликати швидку потрібно тільки в дійсно екстрених випадках. Наприклад, при ДТП або аваріях на виробництві, коли людина втратила свідомість або сильно травмувалася, при підозрі на інсульт чи інфаркт та інших невідкладних станах. З повним переліком випадків, в яких неодмінно потрібно телефонувати до 103, можна ознайомится за посиланням ➡https://cutt.ly/UhsX17w.
За інформацією Рівненської ОДА
, , , , переглядів: 374
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *