Які послуги відтепер можна отримати в Будинку ветеранів Рівного

Щасливе
11.07.2022  10:01

Які послуги відтепер можна отримати в Будинку ветеранів Рівного

Під час сесії Рівненської міської ради депутати підтримали рішення розширити перелік отримувачів соціальних послуг в Будинку ветеранів Рівного, адже з початку повномасштабної агресії кількість громадян, які їх потребують значно зросла.

Згідно проекту рішення, тепер в Будинок ветеранів зможуть звертатися мешканці Рівного, Квасилова та внутрішньо-переміщені особи:

– військові, які захищають Україну в період дії воєнного стану з 24.02.2022,

– члени сімей цих військових

– члени сімей загиблих (померлих) військових.

Також, отримувати послуги в Будинку ветеранів тепер зможуть ВПО, які зараз проживають в нашій громаді і відносяться до тих категорій, які і раніше обслуговувалися там, але виключно рівняни. До прикладу, учасники АТО/ООС, члени їх сімей, учасники бойових дій на територіях інших держав, добровольці, постраждалі учасники Революції Гідності та інші. Повний перелік можна дізнатися в Будинку ветеранів або Департаменті соціальної політики.

Якщо ви чи ваші близькі, знайомі потребують консультації з приводу отримання соціальних послуг в Будинку ветеранів – телефонуйте у відділ учасників АТО та ООС і членів їх сімей Департаменту (0362)266524, +38 098 498 67 04 або пишіть в коментарях, обов’язково допоможемо.

Читайте новини Рівного на портілі UKR.net.

, , , , переглядів: 319
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *