Які вони – найбільші проблеми міста Рівне

Щасливе
05.01.2019  12:00

Надзвичайно цікаве обговорення у соціальній мережі фейсбук розпочав маркетолог  Павло Алексєвич. Він запитав рівнян про те, якими вони вважають найбільші проблеми нашого міста.

 • Якби вам потрібно було обрати найбільшу проблему міста Рівне – що б це було?Лише одна. Найнайбільша. Топ пріоритет. На неї максимум зусиль. Яка річ на вашу думку має мати найбільший пріоритет саме зараз?

Відповіді рівнян виявилися не менш цікавими:

 • Andrey Zinchuk √1 Відсутність сильної управлінської команди, Dream Team. А вже потім відсутність SMART – цілей, візії і т.д
  Oksana Gluschenko Не просто село. У Рівному панує якийсь рабовласницький лад. Роботодавці, чиновники славляться до людей, як до своїх рабів. І це багато в чому формує менталітет місцевих мешканців ((((
  Оксана Юрченко Місту бракує ефективного менеджменту, це я теж хотіла написати.
  Леонід Шевчук Потужних ініціативних громад в кожному будинку, районі і в цілому в місті. Потрібно робити з людей, громадян, тоді можна вирішити будь-які проблеми.
  Ната Заяць безнаказанность власти. абсолютная. незамутненная
  Zhenya Dontsov Відсутність лідерів, які зможуть впливати на громаду, мотивуючи їх до змін! Тому пріоритет – виховання, формування, підготовка таких лідерів/еліт майбутнього…
  Роман Денисюк 100%. Найбільший пріоритет підготовка ЧЕСНИХ лідерів.
  Volodymyr Reshota Місто буде жити Ще десятки, сотні років, вже без нас… А зараз потрібно змінити фундамент міста, підземні комунікації, щоб наступники змінювали наступні зношені елементи.
  Бо ми всі щось думаємо глобально, а тупочемось на одному місці.
  Тимур Тимченко Відсутність роботи над стратегічним розвитком міста
  Дмитро Якимець Справжній, непідкупний і рішучий прокурор. Тоді більша частина основних проблем посиплеться як картковий будинок.
  Дежа Брют Кадастр. Має бути чітка мапа із зазначенням кожної найменшої діляночки в місті, кожної будівлі – від “хмарочеса” до, вибачте, сортиру на городі, кожного дерева і куща – щоб конкретно бачити, де і що можна зробити на місцевості, як “вписати” архітектурні і культурні об’єкти, не пошкоджуючи те, що вже маємо.
 • Віталій Гаврилюк якщо не говорити про більш ідеологічні, стратегічні речі, які озвучили вище, скажу, що мене турбує досить сильно і що досить реально зробити і що на мою думку дуже важливо для міста: транспортна система: парковки, велодоріжки, громадський транспорт, паркування на тротуарах, якість тротуарів та доріг
 • Vasyl Chaban Халатність лікарів, однозначно це найбільша проблема. Хоча це стосується не лише Рівного, але все що пов*язано зі здоров*ям – треба вирішувати в першу чергу.
, , , переглядів: 2 582


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *