Які вулиці Рівного сьогодні дочекалися ремонту

Щасливе
01.04.2024  16:00

Міське комунальне підприємство (міськШЕУ) займається рядом важливих завдань, спрямованих на поліпшення міського середовища та забезпечення комфорту мешканців. Переглянемо план робіт на сьогодні:

Жінок, студентів та ветеранів чекають в Мунварті Рівного

Поточний ремонт вулиць: У рамках плану здійснюється поточний ремонт на таких вулицях, як Енергетиків-Молодіжна, Стельмаха та Соломії Крушельницької.

Прочистка зливоприймачів: Для підтримки оптимальної роботи водовідведення проводиться прочистка зливоприймачів на вулицях Біла та Грушевського.

Прибирання вулиць: Бригади з ручного прибирання активно діють на вулицях О. Новака, Червоногірській, Крушельницької, Стельмаха, Енергетиків та Степана Бандери.

Автомобільний клінінг: За допомогою автомобіля ДАФ Джонстон здійснюється клінінг вулиць Степана Бандери, Поповича, 16-го Липня, 24-го Серпня, Княгині Ольги та Чорновола.

Встановлення дорожніх знаків: На вулицях Шухевича та Литовська проводиться робота з встановлення дорожніх знаків.

Ці роботи є частиною систематичного підходу до утримання міського середовища та забезпечення безпеки руху на вулицях. МіськШЕУ продовжує працювати на благо міста, забезпечуючи його чистоту та порядок.

, , , переглядів: 55


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *