Яким буде новий нічний клуб “Catarsis” у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.09.2017  11:00

Яким буде новий нічний клуб “Catarsis” у Рівному

У Рівному відкриють унікальний нічний клуб

Саме таку амбітну мету перед собою поставили директор пивзаводу “Рівень”, депутат Рівнеради Мар’ян ГОДА та заступник директора пивзаводу “Рівень”, ресторатор Анатолій ЛУК’ЯНЧУК. Найближчим часом Рівне отримає нічний клуб, якого до цього у нашому місті ще не було! Кращий досвід Європи та світу в одному закладі!

У соціальних мережах вже впродовж півроку молодь активно обговорює відкриття нового нічного клубу в Рівному. Його вже встигли «охрестити» рівненським Лас-Вегасом, але ніхто ще навіть не здогадується, які сюрпризи підготували засновники закладу. Кореспонденти журналу РІВНЯНИ вирішили дізнатися про те, що чекає на відвідувачів цього неймовірного нічного клубу.

Новий нічний клуб має назву “Catarsis” – у перекладі з грецької означає лікування молоді музикою, а з кінематографу – це вища міра насолоди. Слоган закладу “Catarsis” – Дім емоцій (House of emotions). А найважливіше, що це мегасучасний проект нічного клубу, ідеї та досвід для створення якого перейняли в Європі та в Україні.

– Ми виконуємо прохання рівнян і прагнемо, щоб про Рівне говорили як про столицю нічного життя. Це буде новий, унікальний заклад для рівнян та гостей міста, якого до цього ще не було, – говорить ресторатор Анатолій Лук’янчук. – Нині проект знаходиться на стадії завершення, плануємо зробити грандіозне відкриття вже наприкінці вересня 2017 року. Хоча про точну дату говорити ще рано.

Засновники кажуть, що їх мета – створити найкращий клуб в Україні, який приймав би гостей з різних куточків України та з-за кордону. Обіцяють, що це буде клуб, який не схожий на жоден інший. Різноманітна шоу-програма, найвідоміші діджеї України та світу, мегазірки –  і всі ці родзинки нічного життя будуть в одному закладі.

“Catarsis” матиме два поверхи з унікальним дизайном та незвичайними інтер’єрними рішеннями. Усіх таємниць ресторатори не розкривають, адже хочуть, щоб на відкриття чекали з замиранням серця та з захопленням роздивлялися усі “родзинки” інтер’єру закладу. Перший поверх нічного клубу – це ресторан з авторською кухнею Анатолія Лук’янчука та кальянний бар. Тут ви не тільки зможете скуштувати неймовірно смачні страви, а й спробувати та навіть придбати різноманітні кальяни. Другий поверх – диско-зона, яка поділятиметься на дві різні за стилем частини.

Мар’ян Года та Анатолій Лук’янчук вже продумують до дрібниць усі елементи інтер’єру та готуються до події року для Рівного – відкриття нічного клубу “Catarsis”. Засновники не дозволяють фотографувати процес оздоблення закладу та дизайнерські ескізи, але, повірте, з того, що вдалося побачити нашим кореспондентам – це щось справді захопливе!

 

Тому чекайте вересня, бронюйте столики на відкриття, бо воно того варте! Ваші очі розбігатимуться від краси, а серце переповниться фонтаном емоцій!

 

 

 

 

, , , переглядів: 10 674


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *