Яку допомогу отримали наші захисники від Рівненської міської ради

Щасливе
23.03.2024  13:00

Завдяки ініціативі Рівненської та Городоцької громад, наші захисники отримали нові потужні інструменти для виконання своїх обов’язків. Квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal з приладами нічного бачення стали важливою частиною арсеналу 47-ї окремої механізованої бригади та 100-ї окремої бригади Сил територіальної оборони.

Ці дрони не лише роблять ефективнішими операції розвідки, але й дозволяють точніше коригувати артилерійський вогонь, забезпечуючи високий рівень безпеки для наших військових. Важливо зауважити, що ці заходи забезпечення проводяться за рахунок бюджетних коштів громад, що свідчить про їхню активну громадянську позицію та бажання підтримати Збройні Сили України.

“Підтримка наших захисників є нашим пріоритетним завданням”, – наголосив Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради та виконувач обов’язків міського голови. “Ми завжди готові відповідати на їхні потреби та намагаємося забезпечити їх необхідними засобами для успішного виконання завдань. Придбання цих дронів – лише один із кроків на шляху до нашої перемоги”.

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *