Який буде бюджет у 2024 році

квиток на автобус
Щасливе
22.09.2023  16:20
Підтримка Збройних сил України, програми спрямовані на підтримку ветеранів, лікування та реабілітацію поранених, підтримку родин загиблих Героїв – основний пріоритет при формуванні бюджету міста Рівного на 2024 рік.
Планують, зокрема, посилити підтримку військових, у тому числі в напрямку лікування, а також фізичної та психологічної реабілітації ветеранів.
Крім того, секретар Рівнеради дав доручення в найкоротший термін розробити додаткові заходи щодо підтримки членів родин полеглих Героїв. Адже українські воїни пожертвували своїм життям, здоров’ям, ставши на захист свого народу, на захист кожного з нас. А тепер місто має взяти на себе обов’язок потурбуватись про їхні сім’ї, про їхніх дітей, дружин, літніх батьків.
Саме це стане найважливішим пріоритетом при формуванні бюджету міста на 2024.
– Кожен керівник управління чи департаменту, формуючи пропозиції до бюджету, мають чітко усвідомлювати, що, відповідно до ініціатив, озвучених урядом, надходження до міського бюджету від податку на доходи фізичних осіб буде значно скорочено. При цьому, ми маємо забезпечити надійну роботу об’єктів критичної інфраструктури міста в зимовий період, щоб в оселях рівнян безперебійно постачалось тепло, вода та електроенергія, – пояснив Віктор Шакирзян.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради.
, , переглядів: 315


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *