Знана рівнянка, медикиня, засновниця та командирка волонтерського Медичного батальйону “Госпітальєри” Яна Зінкевич продовжує збір на нову базу “Госпітальєрів”, яка зазнала обстрілу.

Фото з facebook.com/yana.hospitallers
Яна наголошує, що база дуже важлива:
Базу не просимо для селфі на тлі буржуйки. Ні гіпсової ліпнини, ні піаніно, ні постільної білизни з мереживом — у нас інші “стандарти краси”. Звісно, все це завжди було, нашу базу не дарма називали однією з найтепліших у прифронтовій зоні. Але історія не про красивість. Нам треба стіни, дах, склади, локальне сто, притулок для тварин, трохи простору і трохи електрики, щоб не слухати, як генератор ричить, мов сердитий ведмідь.
А медикам, насправді, багато не треба:
Ми живемо в таких умовах, що коли є невеличка кімнатка біля лінії зіткнення – це вже для нас all inclusive. Але все одно ми потребуємо місця, де можна хоч на годину розігнути спину, відпочити і бути серед своїх. Нова база має бути зібрана з турботи.
Тож, якщо ви хотіли зробити нам приємне – підтримайте збір на базу, це найголовніша наша потреба цього року.
Підтримайте купівлю нашої нової точки росту. Це не про стіни. Це про нове покоління тих, хто рятуватиме.
Госпітальєрам – На нову базу Госпітальєрів.
Ціль: 20 000 000.00 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
4441 1111 2372 2070
Нагадаємо, що у червні 2025 року російський обстріл зруйнував базу “Госпітальєрів”