«єРобота»: підсумки першої хвилі у 2024 році на Рівненщині

квиток на автобус
Щасливе
09.02.2024  16:00

Ухвалено рішення у межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 1 по 14 січня 2024 року. Рівненська область отримала 22 позитивних рішення на суму 5,4 млн грн і буде створено 43 робочих місця. Рівненщина займає друге місце з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій і роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів (41%); тимчасовому розміщенні й організації харчування та професійній, науковій, технічній діяльностях (по 14%); сільському, лісовому, рибному господарствах (9%).

З часу започаткування проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», а це з липня 2022 року, в області профінансовано 1012 отримувачів мікрогрантів  та створено 1190 нових робочих місць.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також оцінки ділової репутації Ощадбанком заявника, йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59.

переглядів: 39


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *