Європейські інновації для українських споживачів допомагає впровадити програма “КУБ” від ПриватБанку

Провидиця
Щасливе
22.12.2017  10:13

Якість та надійність – цінності, які важливі для українців у будь-якій сфері. Тож, облаштовуючи побут чи бізнес, людям притаманно шукати професіоналів своєї справи. Технології, які давно стали буденними для європейських споживачів, сьогодні впевнено завойовують передові позиції в Україні. Разом із ПриватБанком, установою, що з року в рік впроваджує інноваційні технології для своїх клієнтів, підприємці розвивають сферу послуг до рівня світових стандартів. Приватний підприємець Ігор Ноцик займається встановленням опалювальних систем, що працюють на екологічно чистому паливі – це європейська практика, яка стає доступною для українського споживача.

“Приватним підприємництвом займаюсь з 2013 року та надаю повний спектр послуг зі встановлення опалювальних систем будь якої потужності. Як підприємець, я намагаюсь надати клієнту якісні послуги та забезпечити технікою, яка служитиме довгі роки, не приносячи збитків і проблем, – розповідає пан Ігор. – Ми робимо котельні під ключ, в яких встановлені котли торгової марки Kalvis (Литва). На ринку опалювальної техніки це одні з найкращих твердопаливних котлів. У нас є можливості обслуговувати як великі об’єкти, так і індивідуальні господарства. Проект робиться під ключ – від А до Я, що включає три етапи: поставка обладнання, монтаж, обслуговування. 90% наших котелень працюють на палетах – природному екологічно чистому паливі”.

У рамках національної програми «КУБ» у 2018 році ПриватБанк спрямує на програму фінансової підтримки українського підприємництва не менше 5 млрд грн. Банк буде активно фінансувати приватних підприємців і малий бізнес у рамках п’яти цільових програм. Підприємці зможуть отримати фінансування на суму від 50 000 до 500 000 гривень на розвиток і масштабування бізнесу.

“Я – постійний клієнт ПриватБанку, тож, коли мені запропонували програму “КУБ”, вона мене зацікавила прозорими умовами кредитування, адже це банк, який професійно підходить до задоволення потреб клієнта, – продовжує розповідати пан Ігор. – Обігові кошти – це запорука розвитку та руху в бізнесі. У моїй справі головне – слідкувати за сезонністю, щоб у потрібний момент, час найбільшого попиту, дати клієнтові бажане. Тому з наближенням опалювального сезону фінансові вливання – це той резерв, який став для мене страховкою. Кредитування за програмою КУБ було способом зміцнити свої сили та збільшити прибутковість своєї справи”.

У новому році ПриватБанк продовжить активний розвиток програм кредитної підтримки бізнесу. Клієнти ПриватБанку зможуть скористатися програмою «Кредитний ліміт на рахунок», завдяки якій підприємці можуть використовувати кредитні кошти, коли необхідно терміново зробити платіж, а власних грошей на рахунку не вистачає. За кредитними лімітами передбачено фінансування в розмірі до 1 млн грн.

Також кожен підприємець може безкоштовно відкрити рахунок у ПриватБанку, отримати безкоштовне розрахунково-касове обслуговування та обслуговування зарплатного проекту протягом 6 місяців в рамках пільгового тарифу «Інкубатор» , який діє для нових та повторно зареєстрованих підприємців, а також компаній, що раніше не вели свого бізнесу.

“Фінансова стабільність додає впевненості, а завдяки КУБу я розвиваюсь, і в момент, коли у мене є можливості, ресурси дозволяють втілювати нові й нові проекти, – ділиться планами на майбутнє успішний підприємець Ігор Ноцик. – На даний момент ми плануємо вирішувати питання забезпечення енергією та теплом будинку комплексно. Співпрацюючи з компаніями, які займаються оснащенням будинків сонячними панелями, ми забезпечуємо їхнім клієнтам автономне опалення. Результат – повністю енергетично незалежний будинок. “Розумний дім” – це не пустодзвін, а наше завтра, адже енергозаощаджувальні новації активно заходять в Україну”.

ПриватБанк є найбільш «підприємницьким» банком України: з початку року кількість корпоративних клієнтів банку збільшилася на 160 тисяч, банк обслуговує понад 800 тисяч рахунків юридичних осіб і підприємців. За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 20 000 проектів малого бізнесу на суму 2,7 млрд грн. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців. Щоб стати учасником національної програми «КУБ», достатньо подати заявку на сайті програми kub.pb.ua.

, , , , , , переглядів: 994Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *