Їдальню Рівненської обласної ради здали в оренду церкві

Щасливе
15.11.2023  17:32

Приміщення колишньої їдальні Рівненської обласної ради матиме нового орендаря. 15 листопада відбувся аукціон, вартість оренди зросла у майже дев’ять разів.

Такий вигляд мала столова в обласній раді. Фото: сайт ProZorro. Продажі

Про це ідеться на сайті “ProZorro. Продажі”.

Чому приміщення здають в оренду

“Їдальню №20”  приєднали до Управління майновим комплексом Рівненської облради. Офіційною причиною в облраді назвали борги, адже від початку пандемії коронавірусу кількість клієнтів від початку пандемії COVID-19 зменшилась, це вплинуло на доходи закладу.

Їдальня також орендувала приміщення площею 216 квадратних метрів.

Аукціон і оренда

Аукціон на “ProZorro. Продажі” відбувся сьогодні, 15 листопада.

Управління майновим комплексом стартовою ціною місячної оренди вказало суму 2 109 грн. В аукціоні участь брало двоє претендентів. Після підвищення цінових пропозицій переможцем аукціону визначили того, хто запропонував 15 500 грн. Додаючи ПДВ у розмірі 3 100 грн, у підсумку вартість оренди у місяць складатиме 18 600 грн. Строк оренди — п’ять років.

Цільове використання приміщення вказане як “здійснення духовної, психологічної та консультативної діяльності, спрямованої на допомогу та підтримку різних верств населення, у тому числі постраждалих від війни”.

Хто переміг і що там буде

Керівник управління майновим комплексом Андрій Пехотін  розповів про формування стартової ціни оренди:

“Ціна — ми ж не можемо ставити будь-яку суму, ми, згідно із законом, ставимо відсоток від залишкової балансової вартості. Тому зараз, коли проводяться аукціони оренди, вони стартують з таких смішних, іноді навіть абсурдних цін”.

Зі слів посадовця, приміщення має певні обмеження для охочих його орендувати:

“Це не є комерційно привабливі площі, що там можна відкрити якийсь бізнес. Це внутрішні приміщення, до яких треба проходити через коридор, хол. Воно закрите, там не можна зробити комерції чи бізнесу”.

Посадовець також пояснив, хто переміг в аукціоні та що там планують:

Цільове призначення прописується від першої заяви. Ми опублікували вільні площі на ProZorro, і перша заява поступила ще 3 листопада від церкви “Благодать”. І вони не поставили для проведення зібрань чи церковних служінь, а поставили перелік соцпослуг. Я спілкувався з ними, вони хочуть зробити для сімей військових, вдів, сиріт — центр, де буде надаватись різна допомога”.

Ця релігійна організація, зі слів начальника, стала переможцем аукціону.

 

Про це повідомляє Суспільне.

, , переглядів: 364


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *