Вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва клубу «Омега» комунального закладу «Підліткові клуби за місцем проживання» РМР здобула здобула ll премію в Міжнародному двотуровому конкурсі “Різдвяна симфонія” та у Міжнародному конкурсі талантів “Євро зима”.

Мова йде про талановиту рівнянку Анну Ткач.

Щирі вітання учениці! Зичимо нових перемог!

