Юні фінансисти з Волині та Рівненщини стали переможцями фантастичного банківського квесту

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
06.09.2018  11:43

Юні фінансисти з Волині та Рівненщини стали переможцями фантастичного банківського квесту

    Власники Карток Юніора від ПриватБанку влітку не байдикували, а виконували завдання цікавого фінансового квесту. Майже 60 розумників із Волинської та Рівненської областей пройшли всі завдання і отримають грошову нагороду.

     У липні діти-власники Карток Юніора ПриватБанку мали змогу взяти участь у квесті “Фантастичні пригоди”. Юні розумники отримували і виконували завдання у чарівному королівстві. А ті, хто дійшов до фіналу, поділили між собою призовий фонд акції – 250 тисяч гривень.

    Усього в квесті змагалися більш ніж 19 тисяч учасників з усієї України. Зокрема, в акції зареєструвалася понад тисяча дітей з  Волинської і Рівненської областей. Із них 58 шукачів пригод успішно виконали всі завдання і дійшли до фіналу.

    Усі вони отримають грошову винагороду за свої старання. А найактивніших учасників чекає ще й сувенірна продукція від ЮніорБанку.

    “Квест “Фантастичні пригоди” – це не тільки завдання на фінансову грамотність дітей. Це можливість проявити себе і отримати приз. Ми дякуємо всім учасникам акції за кмітливість та ентузіазм, з яким вони виконували завдання. І, звісно ж, вітаємо переможців”, – зазначила керівник напрямку ЮніорБанк Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Наталія Лукасюк.

     Довідково: ЮніорБанк – фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

 

, , , переглядів: 789Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *