Юрій Приварський: з лікарняного у вільне плавання

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
29.08.2017  11:34

Юрій Приварський: з лікарняного у вільне плавання

Пeршого зaступника гoлови Рівнeнської OДА Юpія Привaрського звільнили з посади через “приниження авторитету”. Відповідне розпорядження очільник облдержадміністрації Олексій Муляренко підписав 28 серпня.

У розпорядженні звільнення Юрія Приварського  пояснено  так: 

“…дії першого заступника голови облдержадміністрації Приварського Ю.Ю., який 14 липня 2017 року погодив звільнення начальника Рівненського обласного управління водних ресурсів Васильєва Сергія Васильовича, та, будучи в.о. голови облдержадміністрації, 18 липня 2017 року, чи пізніше, позитивно погодив заяву на його відпустку, що не передбачено чинним законодавством, не сприяють прийняттю ефективних рішень Державним агентством водних ресурсів щодо зміни керівництва Рівненського обласного управління водних ресурсів. Вказане дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральними виконавчими органами державної влади та принижує її авторитет як державного органу, що також призводить до приниження авторитету державного органу в очах громадськості. Останнє, у свою чергу, має підтвердження у статті «Відставка спрута, або як звільнятимуть керівника Рівненщини», розміщеній на сайті Rivne Media 07 серпня 2017 року (http://rivne.media/news/vidstavka-spruta-yak-zvilnyatimut-kerivnika-rivnenshchini). ПриварськийЮ.Ю., будучи державним службовцем категорії «Б», якому присвоєно 4 ранг державного службовця, порушуючи свої обов’язки і обмеження, пов’язані з проходженням державної служби, завдає шкоду таким суспільним відносинам, які становлять зміст службової діяльності державного службовця, правопорядку у сфері державно-службових відносин та авторитету державної служби взагалі. Тобто, державний службовець при вчиненні дисциплінарного проступку, безпосередньо завдав шкоди службовій дисципліні та авторитету державного органу, в якому він працює, що в сукупності дає підстави стверджувати про унеможливлення подальшого виконання ним (Приварським Ю.Ю.) своїх обов’язків. Зазначеними діями перший заступник голови облдержадміністрації допустив порушення Присяги державного службовця.”

Детальніше про особистість Юрій Юрійовича Приварського читайте у ДОСЬЄ.

Функції першого заступника виконуватиме Віталій Ундір, депутат обласної ради від БПП.

Рівняни вже активно обговорють цю резонансну звістку:

Про звільнення Приварського. Новина звісно дуже важлива для самого Приварського і тепер вже його екс-шефа Муляренка. От …

Опубліковано Юрієм Дюгом 28 серпня 2017 р.

, , , , , , , , , , переглядів: 1 472
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *