З доставкою додому: як рівненські підприємці пристосовуються до карантинних реалій

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
18.03.2020  09:41

З доставкою додому: як рівненські підприємці пристосовуються до карантинних реалій

Карантинні реалії життя Рівного вносять корективи і у роботу рівненських підприємців. В той час, коли одні тимчасово закривають власні салони краси, магазини одягу, місцеві виробники продуктів шукають варіанти не тільки реалізації продуктів, а і забезпечення безпеки населення через доставку продукції.

Так, одним з новаторів у цьому напрямку став місцевий виробник ТМ Щедрик. Так, на підприємстві прийняли рішення започаткувати доставку товарів прямо додому.

  • Наші магазини працюватимуть! Проте додатково ми впроваджуємо сервіс безкоштовної доставки (на період карантину) від Щедрика по Рівному!?❤️ Заради вашої безпеки, ?? щоб кожен мав можливість повноцінно та збалансовано харчуватись якісною та натуральною продукцією, ???не виходячи з дому. Зараз це особливо важливо, – говорить директор з розвитку ТМ Щедрим Марія РУДОМСЬКА.

На підприємстві також пояснюють, чому довіряють саме власній доставці. Адже ретельно перевіряють стан здоров’я водіїв та дотримуються усіх норм санітарії, що зараз так важливо. Крім того ретельно дезинфікують автомобілі. 

Є два способи зробити замовлення! Підписуйтесь та залишайте ваші заявки в дірект інстаграму – ? @dostavka_tm_schedryk , пишіть у вайбері ? за номером – +38 050 375 40 52, або ж телефонуйте за вказаним номером. Мінімальна сума доставки – 200 грн. Деталі за телефоном чи в діректі інстаграм-сторінки, де будуть розміщені усі прайси з асортиментом.

, , , , , переглядів: 715
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *