З квітня на Рівненщині розпочнеться нерестова заборона на лов риби

Регіонтехсервіс
Щасливе
31.03.2017  10:47

З квітня на Рівненщині розпочнеться нерестова заборона на лов риби

Терміни заборони в різних регіонах і областях можуть відрізнятися в залежності від погодних умов, проте в основному сезонний нерестовий період визначається термінами з 1 квітня по 9 червня.

З наказом на заборону вилову раків та риби на Рівненщині можна ознайомитись ТУТ.

Правила аматорського лову риби під час нересту передбачають: вилов тільки з берега, тільки в межах населеного пункту в місцях, де немає природних нерестовищ, лише не забороненими знаряддями лову – 1 вудкою / донкою з одним гачком або спінінгом, при цьому треба суворо дотримуватися норм вилову – до 3 кг/доба на людину; Риболовля в природних нерестовищах категорично заборонена. Місця, де можна і де заборонено рибалити і чіткі дати заборони на риболовлю на конкретної водоймі визначаються територіальними управліннями рибоохорони.

З 1 квітня в аптеках на Рівненщині з’являться безкоштовні ліки

За порушення Правил рибальства в період нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.  Крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується сума компенсації за нанесенні збитки за кожну виловлену рибу.

Якщо ви стали свідком правопорушення на воді, просимо невідкладно повідомляти за телефоном «Гарячої Лінії» Держрибагентства 0-800-50-52-50.

риба

, , переглядів: 1 261
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *