За кілька кілометрів від Рівного люди більше 20 років жили без світла

Щасливе
23.01.2018  08:00

Село Забороль знаходиться неподалік Рівного. І навіть уявити собі не можна було, що в селі, неподалік обласного центру, люди більше 20 років живуть без світла. Але це не Середньовіччя, а сучасний стан речей, який міг би таким і лишитися якби не спільні зусилля енергетиків, сільської ради, Рівненської райдержадміністрації та небайдужих мешканців масиву.

Ні самі мешканці неосвітленого масиву, ні сільський голова до 2015 року не займалися вирішенням питання. Тільки з приходом нового сільського голови Миколи Шустова, у жовтні 2015 року, сільська рада звернулася до «Рівнеобленерго» для укладання договору про приєднання масиву житлової забудови. Восени 2017-го року керівництво ПрАТ «Рівнеобленерго» взяло на себе ініціативу щодо пришвидшення процесу.

«Рівнеобленерго» встановило трансформаторну підстанцію та провело 1,5 кілометри повітряних ліній. Угоди про приєднання до мереж «Рівнеобленерго» були укладені з 21 мешканцем масиву.  Тепер мешканці масиву Південний у Заборолі не живуть у темряві.

Дякую всім хто допомагав! Цей проект коштував невимовних зусиль, – говорить Микола Шустов. – Особлива вдячність за реалізацію проекту (1 млн 500 тис грн) Голові правління Рівнеобленерго Невмержицькому С.М., а також його заступнику – технічному директору Красінському І.В. за суперову координацію

, , , , , переглядів: 1 787


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *