За півроку рівняни понад 1 мільйон разів оплатили комуналку через ПриватБанк

квиток на автобус
Щасливе
23.07.2018  13:40

   За шість місяців цього року рівняни здійснили  у ПриватБанку 1,2 мільйонів комунальних платежів на суму 407,4  мільйона гривень. Для зручностей клієнти ПриватБанку можуть оплачувати комуналку як у касі, так і через дистанційні канали – термінали самообслуговування, банкомати та Інтернет-банк Приват24.

 

   Із них понад 520 тисяч – це платежі через Інтернет-банк Приват24 та мобільний додаток Privat24. Сума цих оплат становить більш ніж 163 мільйони гривень.

   “Рівняни, як і всі українці, все більше економлять свій час, здійснюючи комунальні платежі самостійно. За допомогою Приват24 сплатити комуналку чи поповнити Інтернет, можна не виходячи з дому. До того ж, при оплаті через Приват24 комісія значно менша”, – наголосив керівник Бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

   Комунальні тарифи у Рівному через канали оплати ПриватБанку:

Назва

Тариф у касі

Тариф у ТСО

Тариф у Приват24

Рівнегаз

7 грн.

4 грн.

1 грн.

Рівнетеплоенерго

0.5% мін 6 грн.

0.5% мін 2 грн.

0.5% мін 1 грн.

Рівнеоблводоканал

5 грн.

3 грн.

1 грн.

Рівнеобленерго

0.5% мін 10 грн.

0.5% мін 2 грн.

1 грн.

 

   Слід зазначити, що при оплаті комунальних послуг у за допомогою пенсійних карт комісія відсутня. Для пенсіонерів у банку діє пільговий режим обслуговування, якщо клієнти роблять платежі картами, а не готівкою.

    Зауважимо, що рівняни також можуть оплатити комунальні послуги за допомогою QR-коду. Для цього потрібно відсканувати код лише один раз – далі платіж збережеться в архіві і його можна буде повторити у будь-який час самостійно через Приват24.

 

, , , , , переглядів: 1 608


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *