За три місяці ПриватБанк видав малому бізнесу понад 5 000 кредитів

Щасливе
10.07.2017  10:50

За три місяці ПриватБанк видав малому бізнесу понад 5 000 кредитів

У другому кварталі 2017 року ПриватБанк видав кредити за програмою «КУБ» понад 5 000 клієнтів малого бізнесу, з яких 500 – клієнти агробізнесу, які скористалися програмою «АгроКУБ» з кредитними канікулами на перші 6 місяців.

«Ми продовжуємо активно розвивати національну програму підтримки підприємництва «Країна успішного бізнесу» («КУБ»), що зараз є одним з пріоритетних напрямків роботи банку, – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» Сергій Клюєв. – Місія цієї програми – фінансуючи підприємців, створювати нові робочі місця. І в тому числі завдяки доступності такого виду мікрокредитування наші позичальники з 2016 року вже створили 207 020 нових робочих місць».

Програма «КУБ» дає можливість будь-якому підприємцю або юридичній особі (окрім державних і комунальних підприємств) отримати фінансування для розвитку власної справи. У лютому 2017 року ПриватБанк запропонував нові умови кредитування клієнтам агросектора за програмою «АгроКУБ», увівши кредитні канікули малому агробізнесу на перші 6 місяців використання кредиту. Також на початку 2017 року ПриватБанк зменшив щомісячну комісію до 2% і збільшив можливу максимальну суму кредиту до 500 000 грн.

Щоб отримати фінансування, заповніть заявку на сайті проекту https://kub.pb.ua/get-credit/
, , , , , , , переглядів: 1 247
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *