Захистити домівку від злодіїв допоможуть фахівці “Сталь-М” та “Оплата частинами”

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
27.04.2017  10:43

Нещодавно компанія «Сталь-М» відкрила у Рівному новий магазин дверей, який розташований у торговому центрі «Арена», що на вул. Київській, 67 біля автовокзалу. Тут рівняни можуть придбати увесь асортимент фірмової продукції заводу-виробника «Сталь-М» і його партнерів та отримати фахову консультацію від персоналу. Завдяки співпраці з ПриватБанком продукція заводу стала ще доступнішою, адже її можна придбати завдяки зручним кредитним програмам банку.

Допомогти у виборі та купівлі фірмової продукції заводу-виробника «Сталь-М», ще й в умовах обмеженого бюджету, як завжди, готовий ПриватБанк. Придбати необхідний товар з широкого вибору дверей, замків, сейфів, а розраховуватися частинами, не втрачаючи при цьому ні копійки – основна перевага програми “Оплата частинами” від ПриватБанку.

У травні ставки за депозитами продовжать знижуватися, – ПриватБанк

 

steps.png

 

Для оформлення покупки в магазині клієнту достатньо мати при собі картку ПриватБанку та повідомити продавцю про бажання оформити покупку за сервісом «Оплата частинами». Договором є чек з усіма необхідними реквізитами (не потрібно жодних документів: довідки про доходи, ІПН, паспорту). За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним. Купівлю продукції заводу-виробника  у фірмових магазинах «Сталь-М» можливо здійснити з поділом до 12 платежів.

Щоб дізнатися, на яку суму клієнт може здійснити купівлю в розстрочку, достатньо надіслати SMS на номер 10060 із текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua

На протязі 2016 року по програмі “Оплата частинами” рівняни здійснили більше 8.5 тис. покупок, а сума придбаних товарів та послуг склала 39,7 млн грн. На Рівненщині “Оплата частинами” працює у більш ніж 240 торгових підприємствах. Окрім цього, сервiс “Оплата частинами” доступний також в більшості популярних інтернет-магазинів.

, , переглядів: 1 041

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *