Заклики щодо пам’ятника у центрі Рівного “Навіщо ще одна гола баба?” – це провокація

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
03.08.2017  09:00

Заклики щодо пам’ятника у центрі Рівного “Навіщо ще одна гола баба?” – це провокація

У Рівному розгорівся справжній скандал навколо встановлення на Театральній площі пам’ятника поетесі Зузанні Гінчанці. 

Рівняни часто не обирали слів, щоб описати свої враження, як від проекту скульптури, так і від місця його розташування – зліва від Рівненського обласного музично-драматичного театру.

“Нащо місту гола баба”, – рівняни проти нового пам’ятника у центрі міста

Водночас начальник управління культури та туризму Тарас Максименко переконаний, що так вважає тільки частина людей і такі вислови щодо пам’ятника вважає провокацією.

  • Весь цей галас навколо ще не встановленої скульптури Зузанни Гінчанки інакше як провокацією не назвеш! Це просто пояснити, адже завжди набереться група людей, яка виступить проти. Місце розташування поки не узгоджене — є лише задум і ескіз, який відібрала комісія за участю представників нашого управління, істориків, архітекторів, консула Республіки Польща у Луцьку Кшиштофа Савіцького.

Таке місце розташування пам’ятника – на Театральній площі Тарас Максименко пояснює тим, що ще до будівництва облмуздрамтеатру, там стояв будинок бабусі Зузанни Гінчанки.

Тому питання розташування пам’ятника і його доречність лишається відкритим. Але навіть якщо рівняни з цим погодяться, то на його виготовлення можуть піти роки.

, , , , , переглядів: 1 720


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *