Закон про е-кабінет військовозобов’язаного: що це означає для призовників

Щасливе
03.04.2024  10:00

2 квітня, президент України Володимир Зеленський підписав закон про е-кабінет військовозобов’язаного, який передбачає введення цифрового інструменту для взаємодії з військовим комісаріатом. Проте, варто відзначити, що закон не містить положень про вручення повісток через електронний кабінет.

Як пояснила Оксана Черногоренко, представник президента у Верховній Раді, е-кабінет військовозобов’язаного має виключно функцію для актуалізації особистих даних призовника. Таким чином, у даному етапі це не передбачає можливості отримання повісток чи інших документів в електронному форматі.

Велика втрата для Рівного: помер Сергій Шемосюк

Зазначено, що в майбутньому можливість отримання повісток у е-кабінеті може з’явитися лише у випадку прийняття Верховною Радою законопроекту про мобілізацію з відповідною нормою. Проте наразі такий законопроект не прийнятий, тому ця можливість не передбачена.

Відтак, перший етап запуску е-кабінету військовозобов’язаного передбачає можливість призовникам актуалізувати свої дані, а далі ці дані будуть використовуватися в роботі військових комісаріатів.

До слова, подальші кроки з використання електронного кабінету будуть визначені залежно від прийняття відповідних законодавчих актів у майбутньому.

переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *