Замість незаконних гаражів-“черепашок” рівнянам пропонують стоянку

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
20.11.2017  16:35

Замість незаконних гаражів-“черепашок” рівнянам пропонують стоянку

Нагадаємо, у Рівному триває демонтаж незаконних гаражів на вулиці Макарова. Ці незаконні споруди заважають масштабній реконструкції, яка запланована на наступний рік.

Частина власників самостійно прибрали гаражі, інші ж намагаються протистояти рішенню виконкому і навіть приходили на сесію Рівнеради з протестом.

Думки рівнян у соціальних мережах з цього питання розділилися: одні вважають що це єдино правильне рішення, інші – захищають власників і кажуть, що їм просто немає, де ставити їх автомобілі. Ми вирішили дізнатися, чи дійсно це так і чи справді власники авто позбавлені паркомісць чи автостоянки, яка була б поряд з їх будинками.

З питанням про те, як бути мешканцям вулиці Макарова, чиї гаражі-“черепашки” підлягають знесенню ми звернулися до заступника міського голови Рівного Віталія ГЕРМАНА, адже саме він курує вирішення цього питання.

Заступник мера зауважив, що насправді проблеми з відсутністю паркомісць надуманими, адже практично на відстані менше кілометра функціонує автостоянка, яка має достатню кількість паркомісць.

  • За дорученням міського голови, перевірив роботу практично вільної автостоянки на 180 паркомісць по вул.Павлюченка, яка розташована в радіусі від 500 до 1000 метрів від самовільно встановлених гаражів на вул.Макарова, – говорить Віталій ГЕРМАН. – Тим самим власники 64 гаражів, які підлягають знесенню, можуть лишати свої авто саме тут.

Опубліковано Віталієм Германом 20 листопад 2017 р.

Опубліковано Віталієм Германом 20 листопад 2017 р.

 

До речі, станом на 20 листопада, із 64 гаражів, які підлягають демонтажу на підставі рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 04.07.2017 № 75 – демонтовано 14 гаражів.

Опубліковано Віталієм Германом 20 листопад 2017 р.

 

, , , , , переглядів: 705Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *